HUNA – podstawy filozofii i praktyki szamańskiej

„I huli i ke ola – e huli i ke ola!”

Aby zmienić swoje życie – zmień swoje życie!

Serge Kahili King

Huna to starożytna, praktyczna filozofia, która wyrosła z wyjątkowo uważnego obserwowania życia i Natury przez polinezyjskich kahunów wiedzy tajemnej. Jako dziedzictwo po przodkach, przetrwała do naszych czasów, a Hawajczycy po dziś dzień korzystają z jej mądrości, jako nauki o używaniu mocy umysłu i świadomości ciała, w celu wpływania na przyrodę i bieg wydarzeń. Współcześnie wiedza ta stała się dostępna i dla nas, a poznając jej tajniki, możemy nauczyć jak zmieniać swoje życie, jak być bardziej świadomym rzeczywistości, w której jesteśmy zanurzeni i którą kreujemy każdego dnia.

Zapraszam na KURS, który prezentuje podstawowe zasady starodawnej wiedzy hawajskiej oraz uczy, jak korzystać z niej w praktyce.

PROGRAM KURSU :

  • trzy poziomy Świadomości – praktyczny system psychologii
  • 7 zasad Huny wg Serge Kahili King
  • OHANA NUI – starożytna zasada szamańska
  • MANA – wewnętrzna moc – praktyka różnych sposobów wzmacniania i potęgowania zasobów MANA (poruszenie energii ciała, oddech Piko Piko, praca z wyobraźnią, praca z głosem, Ho’omanamana – „joga” hawajska, uwalniająca przepływ MANA, praktyka Błogosławieństwa)
  • „modlitwa” wg HUNY (komunikacja trzech JA, przesyłanie siły życiowej, warunki skutecznego procesu, wzorzec „modlitwy”, przeszkody w realizacji, tworzenie pragnienia wg zasad HUNY)
  • praktyka procesu HAIPULE – powoływanie do życia nowego snu – „modlitwa” wg HUNY w praktyce (medytacja w ruchu – KALANA HULA, MANA WAI)

Program Kursu bazuje na koncepcjach pionierów w odkrywaniu starożytnej hawajskiej mądrości: Max Freedom Long i Serge Kahili King oraz późniejszych autorów, popularyzujących hawajską wiedzę. Część praktyczna pochodzi z propozycji prezentowanych przez Serge Kahili King; z systemu Kino Mana – hawajskiej pracy z ciałem wg Susan Pa’iniu Floyd oraz z treningu Kahuna Bodywork – w linii przekazu Kahu Abrahama Kawai’i; i opiera się na wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu HUNY i intensywnej praktyce prowadzącej zajęcia – nauczycielki HUNY i systemu Kino Mana z ramienia Aloha International na Hawajach.

Pozytywne ukończenie KURSU potwierdzane jest DYPLOMEM.

*Uwaga: Zajęcia nie obejmują nauki masażu Lomi Lomi Nui. Do tego celu służy KURS KINO MANA.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
PROWADZENIE ZAJĘĆ:
Daria Bidzińska-Rosłońska
Kameralna grupa: do 6 osób (miejsce na spotkaniu rezerwuje wpłata zaliczki 100%, w wysokości pełnej odpłatności za zajęcia; w rezerwacji miejsc obowiązuje kolejność wpłat).
AKTUALNE TERMINY
MIEJSCE: Wrocław, dokładny adres podamy przy zgłoszeniu
KURS weekendowy:
sobota 10:00 – 18:00 , niedziela 9:00 – 14:00
INFORMACJE DODATKOWE: co zabrać: wygodny strój, notatnik.
ZGŁOSZENIA: bodymindspirit@wp.pl >>> przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z Ogólnymi zasadami kursów i szkoleń – REGULAMINEM. Zgłoszenie na Kurs/Szkolenie/Warsztaty równoznaczne jest z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem postanowień niniejszego REGULAMINU.

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close