Lomi Lomi Nui – hawajska Kino Mana

Certyfikowany Kurs Kino Mana I/II wg Susan Pa’iniu Floyd, zgodnie z programem Aloha International na Hawajach

KINO MANA to system hawajskiej pracy z ciałem, stworzony przez Susan Pa’iniu Floyd, którego korzenie sięgają trzech starożytnych hawajskich tradycji:
• masaż Lomi Lomi – głęboki masaż szamański, którego twórcą jest Kahu Abraham Kawai’i, Aua’ia, Maka’i’ole, Uliama – Kahuna – specjalista w dziewięciu różnych obszarach uzdrawiania
• taniec Hula i pieśni hawajskie – których Susan uczy się u Kahu Loea Hula Kawaikapuokalani Hewetta
• filozofia i techniki HUNY – nauczane przez Serge Kahili Kinga

Rodowód KINO MANA to trzy filary mądrości szamanów i specjalistów, którzy zechcieli dzielić się wiedzą i umiejętnościami. KINO MANA to sposób na poznanie siebie, odkrycie swoich potencjałów, swojej mocy i wrażliwości, poszerzenie percepcji i poznanie narzędzi, dzięki którym możemy dla innych tworzyć taką przestrzeń samopoznania i uzdrowienia.

KURS ten może być dla Ciebie transformującym momentem, który odmieni Twoją codzienność, tak jak dzieje się to z każdym, kto świadomie doświadczy dotyku Lomi Lomi Nui.

Warsztaty Kino Mana – hawajskiej pracy z ciałem, to nie tylko kurs masażu Lomi Lomi Nui, ale przede wszystkim wyprawa na spotkanie samego siebie.
To doświadczenie, które otwiera wrota do Twojej świadomości, pozwala odkryć talenty i inspiracje. Ukazuje Twój potencjał i umacnia siłę do realizacji najwspanialszych zamierzeń.
To konfrontacja Twojej wewnętrznej Prawdy i Doskonałości z bagażem przekonań i przyzwyczajeń.
To rozpoznanie w sferze ciała i emocji, pozwalające dotknąć tego, kim JESTEŚ.
A to wszystko w atmosferze szacunku, wszechogarniającej Miłości i Mocy, w dotyku „kochających dłoni”…


Masaż Lomi Lomi Nui jest jednym z elementów, które składają się na hawajski system pracy z ciałem Kino Mana wg Susan Pa’iniu Floyd.

W ramach tego systemu poznasz:

• masaż Lomi Lomi Nui – styl świątynny, głęboki masaż szamański
• taniec Hula i pieśni hawajskie – uczą ciało gracji i płynności ruchów, dają lekkość i wytrzymałość
• techniki automasażu – pozwalają na uelastycznienie własnego ciała, usunięcie napięć i nawiązanie głębokiego kontaktu z samym sobą
• hawajskie medytacje i rytuały – nadają oprawy i ważności wykonywanym zabiegom, uczą koncentracji, nabierania mocy i zaufania
• masaż żywiołów Kahi Loa – pozwala odczuć kontakt z Naturą, zjednoczyć się z nią i skorzystać z jej dobrodziejstw
• filozofię Huny – to mądrość życiowa, oparta na duchu Aloha – mądrej, silnej, jednoczącej wszystko Miłości, poczuciu szczęścia i radości!

Zajęcia prowadzone są zgodnie z instrukcjami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji propagującej hawajską wiedzę na całym świecie. Realizacja Kursu opiera się na wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu hawajskich koncepcji i intensywnej praktyce prowadzącej zajęcia – nauczycielki HUNY i systemu Kino Mana z ramienia Aloha International.

„Jako Instruktor Kino Mana, realizuję hawajski styl nauczania, jakiego doświadczyłam u moich nauczycielek: pełen uważności i szacunku dla każdego ucznia, akceptujący indywidualne tempo uczenia się, bez żadnych ocen i krytyki, w radości, ale i odpowiedzialności.”

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Zapraszam osoby rozpoczynające swoje spotkanie z Lomi Lomi Nui i hawajską pracą z ciałem oraz kontynuujące do uzyskania Dyplomu.

AKTUALNE TERMINY KM I / II : wszystkie dostępne dla osób rozpoczynających i tych, które kontynuują do uzyskania Dyplomu.
Całość Certyfikowanego podstawowego kursu Kino Mana to 100 godz. zajęć – 2 spotkania: Kino Mana I / II.
Ukończenie Kursu podstawowego Kino Mana I/II potwierdzone jest DYPLOMEM (dyplom wydawany jest po zakończeniu szkolenia, czyli udziale w dwóch spotkaniach Kino Mana I/II) i upoważnia do samodzielnej praktyki masażu oraz kontynuowania nauki na warsztatach dla zaawansowanych: na poziomie PRAKTYKA (Kino Mana III) i INSTRUKTORA (Kino Mana IV, V), prowadzonych przez nauczycielkę z Hawajów, Susan Pa’iniu Floyd, która przyjeżdża do Polski co roku.

PROWADZENIE ZAJĘĆ:
Daria Bidzińska-Rosłońska

MIEJSCE: Wrocław, dokładny adres podamy przy zgłoszeniu
Ilość miejsc na spotkaniach jest ograniczona: max 6 miejsc; decyduje kolejność wpłat zaliczki.

PŁATNOŚCI: Na każde spotkanie obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości: 400zł, która jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie. W przypadku ewentualnej rezygnacji z udziału w Kursie do 30 dni przed terminem rozpoczęcia zajęć, wpłacona zaliczka będzie zwrócona, z potrąceniem 100zł opłaty za anulację.
Po tym terminie koszty rezygnacji wynoszą 400zł. Jest możliwość zgłoszenia innej osoby w ramach wpłaconej kwoty. Pozostała kwota odpłatności za Kurs płatna na miejscu, najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.
Moi Absolwenci Kino Mana (po dwóch spotkaniach z Dyplomem), pogłębiający PRAKTYKĘ: odpłatność za zajęcia : 50% ceny.
Spotkania KM I/II pięciodniowe:
pierwszy dzień rozpoczęcie 10:00 – ostatni dzień zakończenie 16:00
INFORMACJE DODATKOWE:
na zajęcia proszę zabrać: duży ręcznik (lub chustę) do przykrycia się do masażu, kolorową chustę (pareo), wygodny strój do ćwiczeń, skarpetki, notatnik.
ZGŁOSZENIA: bodymindspirit@wp.pl >>> przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z Ogólnymi zasadami kursów i szkoleń – REGULAMINEM. Zgłoszenie na Kurs/Szkolenie/Warsztaty równoznaczne jest z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem postanowień niniejszego REGULAMINU.

W trakcie zajęć uczestnicy wykonują masaż na sobie nawzajem – przed zgłoszeniem na KURS proszę zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonywania masażu Lomi Lomi Nui (poniżej). W sytuacji wystąpienia przeciwwskazań lub indywidualnych okoliczności u uczestnika zajęć, prosimy o zgłoszenie tego faktu prowadzącym przed rozpoczęciem zajęć oraz odstąpienie od poddania się masażom na sobie.

Przeciwwskazania:
• Nie stosuje się masażu w chorobie nowotworowej, przy białaczce i epilepsji.
• Nie wykonuje się masażu w przypadkach: choroby zakaźnej, wysokiej gorączki, ostrych zatruć, stanów zapalnych, silnych bóli (zwłaszcza niewiadomego pochodzenia), złamań.
• Ostrożność i delikatność należy zachować w przypadku skręceń, zwichnięć, dawnych złamań oraz silnej osteoporozy.
• Nie należy stosować masażu w okolicach ciała, gdzie są świeże skaleczenia, stany zapalne, dolegliwości skórne.
• Ten styl masażu wykonywany jest w pozycji leżenia na brzuchu i obejmuje intensywne techniki – z tego względu nie jest wskazany dla kobiet w ciąży.

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close