System Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej

Warsztat na bazie Systemu SSM wg twórcy metody Dr Richard Smišek

Metoda Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej jest wykorzystywana w terapii i rehabilitacji pacjentów klinicznych z dolegliwościami w obrębie wszystkich poziomów kręgosłupa (w tym dyskopatii i skolioz) a także jako szeroko rozumiana profilaktyka. Twórcą tej metody jest Dr Richard Smišek.

Podstawą Systemu jest zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, które w prosty i efektywny sposób przywracają harmonię pomiędzy aparatem mięśniowo-więzadłowym a prawidłowym ustawieniem i funkcją kręgosłupa i stawów obwodowych.

Program Warsztatu obejmuje praktykę 12-stu podstawowych ćwiczeń wg Metody Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej

• Warsztat dedykowany jest dla każdego, kto chce zadbać o prawidłowe funkcjonowanie swojego ciała: zarówno postawę ciała, pracę kręgosłupa, jak i czynności narządów wewnętrznych.
• W ramach Warsztatu poznasz 12 ćwiczeń, które w podstawowym zakresie stanowią kompletny trening czynnego aparatu ruchu.
• Prezentowane na Warsztacie zagadnienia przeznaczone są na potrzeby własne uczestników w ramach własnej praktyki i profilaktyki.
• Udział w Warsztacie nie wymaga posiadania kwalifikacji terapeutycznych.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
PROWADZENIE ZAJĘĆ:
Radosław Rosłoński
Kameralna grupa: do 4 osób (miejsce na spotkaniu rezerwuje wpłata zaliczki 100%, w wysokości pełnej odpłatności za zajęcia; w rezerwacji miejsc obowiązuje kolejność wpłat).
AKTUALNE TERMINY
MIEJSCE: Wrocław, dokładny adres podamy przy zgłoszeniu
WARSZTAT dwudniowy:
sobota 10:00-18:00; niedziela 9:00-14:00
INFORMACJE DODATKOWE: co zabrać: wygodny strój do ćwiczeń, ręcznik do położenia się na stół, skarpetki, notatnik.
ZGŁOSZENIA: bodymindspirit@wp.pl >>> przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z Ogólnymi zasadami kursów i szkoleń – REGULAMINEM. Zgłoszenie na Kurs/Szkolenie/Warsztaty równoznaczne jest z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem postanowień niniejszego REGULAMINU.

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close