Umysł świadomy ciała – hawajska nawigacja

Warsztat autorski oparty na staro-hawajskich technikach pracy z ciałem, umysłem i emocjami

Warsztat ten przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie głębokiego i świadomego związku z samym sobą oraz otwarcia na Moc, płynącą z uważnego kontaktu z własnym ciałem. Zapraszam nie tylko terapeutów i osoby zajmujące się szeroko rozumianą „pracą z ciałem” i ze Świadomością, ale każdego, kto w swoim ciele pragnie poczuć się „jak w domu”, jak u źródeł swojego istnienia.

Warsztat oparty jest na technikach, służących do poznawania samego siebie i poszerzania przestrzeni świadomości, poprzez pracę z ciałem, zmysłami, emocjami i uważnością. Będziemy „wsłuchiwać się” w elementy często ignorowane:
własne ciało, zmysły, emocje, myśli, czucie, wrażenia:

  • > wykorzystamy: ruch, oddech, rysunek i pismo intuicyjne, dźwięk i przestrzeń
  • > otworzymy się na większy i intensywniejszy kontakt z własnym ciałem i z otoczeniem
  • > nauczymy się czerpać informacje, dostępne dla nas w Polu naszej energetyki
  • > poznamy technikę świadomego dotyku KAHI
  • > poszukamy synchronizacji między ciałem a umysłem
  • > poznamy, czym różnią się nasze „osie” : pionowa i pozioma, i jak wpływają na nasze działania
  • > popracujemy nad ciałem energetycznym i fizycznym – otwierając „bramy ciała” – stawy – punkty MOCY w ciele PIKO – dla swobodnego przepływu MANA
  • > poznamy sposoby i techniki dla koordynacji ciała, umysłu i emocji, z których korzystać można na co dzień, usprawniając Nawigowanie w Nurcie Życia – Ka’alele Au – lot Nawigatora

Wykorzystując proste, dostępne dla każdego techniki i ćwiczenia, możemy uzyskać głęboki wgląd w swój świat wewnętrzny i z tego miejsca – ze swojego centrum – uczymy się jak nawigować w świecie zewnętrznym. Porzucając (przynajmniej na chwilę) koncepcje kreowane przez umysł, docieramy do własnej, aktualnej Prawdy.

To spotkanie – to niezwykła i niecodzienna podróż, choć uczy tego, jak nawigować poprzez codzienność właśnie, odkrywając coraz to nowe obszary własnego Istnienia. Korzystając ze starożytnych hawajskich praktyk doświadczamy różnorodności własnej Natury i uczymy się, jak płynnie poruszać się w „rzeczywistości”.

Warsztat autorski, który powstał na bazie własnej wieloletniej praktyki, opartej na poznawaniu staro-hawajskich sposobów pracy z ciałem, umysłem i emocjami. Warsztat nie jest Kursem i przeznaczony jest na potrzeby własne uczestników. Stanowi doskonałą bazę dla praktyków pracy z ciałem i masażystów.
*Uwaga: Zajęcia nie obejmują nauki masażu Lomi Lomi Nui. Do tego celu służy KURS KINO MANA.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
PROWADZENIE ZAJĘĆ:
Daria Bidzińska-Rosłońska
Kameralna grupa: do 6 osób (miejsce na spotkaniu rezerwuje wpłata zaliczki 100%, w wysokości pełnej odpłatności za zajęcia; w rezerwacji miejsc obowiązuje kolejność wpłat).
AKTUALNE TERMINY
MIEJSCE: Wrocław, dokładny adres podamy przy zgłoszeniu
WARSZTAT trzydniowy:
piątek rozpoczęcie 10:00 – niedziela zakończenie 15:00
INFORMACJE DODATKOWE: co zabrać: wygodny strój do ćwiczeń na sali oraz wygodny strój i obuwie zewnętrzne, skarpetki, notatnik.
ZGŁOSZENIA: bodymindspirit@wp.pl >>> przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z Ogólnymi zasadami kursów i szkoleń – REGULAMINEM. Zgłoszenie na Kurs/Szkolenie/Warsztaty równoznaczne jest z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem postanowień niniejszego REGULAMINU.


Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close